Microblading PhiBrows

vláskování obočí - nejpřirozenější typ permanentního makeupu

(úvodní foto: Práce s Veronika Petrás a master Lada Holman)

o Phibrows

Tetování jednotlivých chloupků se značkou Phi.

Číslo Phi definuje matematický vztah známý jako "zlatý řez", který můžeme najít hned na několika místech: v přírodě, v umění, ale hlavně na lidském těle. 

Poměr/symetrie zlatého řezu je klíčem k dokonalému tvaru obočí. Tvar obočí se vykresluje podle hlavních rysů daného obličeje a za pomocí zlatého kompasu. 

Pigmenty značky Phi jsou hypoalergenní, veganské a neobsahují těžké kovy jako mnohé jiné značky. Těžké kovy po nějakém čase způsobují zbarvení pigmentů na kůži do šedých, zelených, modrých nebo dokonce červených odstínů. A to samozřejmě nikdy nevypadá dobře. A to se u PhiBrows díky složení prostě stát nemůže. 

Barva pigmentů je určovaná podle přirozené barvy vlasů. Pigment se v pokožce udrží cca 1,5 - 2 roky. Pigmenty v průběhu času nezmění odstín barvy,  pouze se nenápadně vytrácí.

Jak to celé probíhá?

Cesta ke krásnému a přirozeně vypadajícímu obočí se skládá ze 3 kroků:

1) online konzultace - zhodnocení, zda je microblading pro vás vhodný 

2) samotné ošetření v salonu PhiArtistou*

3) následná korekce po vyhojení - po 5 týdnech 


*PhiArtista je certifikovaný proškolený odborník ve PhiAcademy. PhiAcademy je nejlepší akademií v microbladingu na světě. Každý student kurzu ve PhiAcademy musí projít několikaměsíčním školením a tréninkem, aby získal certifikaci.