Permanentní makeup - obočí / linky / rty

Tyto informace Vám už emailem znovu nedorazí, proto prosím vše důkladně přečíst, je to důležité. Kdykoliv se sem naštěstí můžete vrátit :-)

- pokud máte starší PMU z jiného salonu a chcete ho ode mě obnovit, nejprve mi pošlete kvalitní fotografie na dobrém světle na email info@majulemakeup.cz, abych mohla posoudit, zda je to v mých silách. Případně mohu nabídnout šetrné odstranění.

- alergie, léky, onemocnění, kojení, operace či zákroky prodělané v obličeji - prosím o vypsání VŠECH kontraindikací - včetně dávkování léků do poznámky k rezervaci, případně opět raději doporučuji konzultaci předem, zda mohu PMU provést (těhotné ženy na PMU nepřijímám - nejdříve 4 měsíce po porodu-po předchozí konzultaci, kojící též po předchozí konzultaci). U zásahů na obličeji (operace víček,..) připište datum provedení.  V případě nejistoty vzhledem k alergiím domluvíme termín na provedení 20min testu na alergii na jednotlivé produkty (cca týden před zákrokem).

- myslete předem na to, že v den aplikace nesmíte pít kávu a žádné jiné nápoje s kofeinem  

- 24 hodin před aplikací nepijte alkohol 

- pokud trpíte na migrény a bolesti hlavy, je důležité, aby v den procedury bylo vše v pořádku, ani s počáteční migrénou a ani s mírnou bolestí hlavy nemůžeme tetovat (vyvolá Vám to zvracení a větší bolest hlavy, nebudeme moct aplikaci dokončit a nebudete schopné dojet domů-několikrát odzkoušené, nestojí to za to!)

- neplánujte si PMU blízko letní dovolené/opalování (minimálně 2 týdny před a po)

- čerstvý PMU je ihned po aplikaci výraznější a tmavší než po vyhojení (cca 6 týdnů). Pokud je kůže citlivá, může být opuchlá či zarudlá (to však do 2 dnů odezní).

- týden před procedurou neprovádějte žádné kosmetické procedury (včetně návštěvy solária) a alespoň tři týdny výplně kyselinou hyaluronovou a bottox

- nechoďte prosím na žádnou aplikaci PMU, pokud se jakkoliv necítíte dobře a nebo pokud berete antibiotika (můžete přijít minimálně 14 po dobrání) nebo máte opar (s oparem ani na obočí/linky)

- pokud jste absolvovala jakékoliv očkování, přijďte nejdříve 14 dní po vakcíně

- pokud máte zájem o více oblastí v jeden den, kontaktujte mě prosím, najdeme nejlepší termín mimo rezervační systém (ten by Vás nemusel pustit)


OBOČÍ: dva týdny před PMU obočí chloupky nebarvěte a nelaminujte. Od objednání až po Váš termín si prosím neodstraňujte chloupky, pomůže mi to vytvořit dokonalý tvar pro Vás. Doba povrchového hojení (období stroupků, kdy je potřeba dávat největší pozor na čerstvé obočí-vyhýbat se vodě, sluníčku, pocení, líčení a barvení obočí...): 7-14 dní. Hloubkové hojení (ustálení pigmentu v pokožce): 6 týdnů od aplikace.

RTY: minimálně týden před procedurou doporučuji maximalizovat pitný režim a intenzivně hydratovat rty, protože na suché rty nechytá pigment a výsledný efekt by nemusel být dostatečně sjednocený a sytý (doporučuji rty mazat balzámkem s dračí krví, který rty dokonale zhydratuje a působí preventivně před tvorbou oparů, které po aplikaci PMU hrozí - balzámek lze po předchozí domluvě zakoupit v salonu za 70,-Kč a nebo ho lze objednat online ZDE).  Podstoupit PMU rtů lze nejdříve 4 týdny po oparu/odloupnutí stroupků. PMU nezvětšuje rty (pokud chcete rty větší, musíte podstoupit výplň kyselinou hyaluronovou alespoň měsíc před PMU). Doba povrchového hojení (období stroupků, kdy je potřeba dávat největší pozor na čerstvé rty-vyhýbat se vodě, sluníčku, pocení, líčení rtěnkou...): 2-5 dní. Hloubkové hojení (ustálení pigmentu v pokožce): 6 týdnů od aplikace.

HORNÍ OČNÍ LINKY: před aplikací je nutné sundat prodloužené řasy (lze opětovně aplikovat měsíc po korekci). Minimálně 14 dní před PMU přestat používat růstové sérum na řasy a obočí. Před procedurou je nutné vyndat oční čočky a v den aplikace nemít nalíčené oči/hlavně řasy (prosím odličte si večer před termínem pořádně všechny zbytky řasenky, ať v den aplikace na řasách není žádný zbytek líčidel a jsou víčka klidná - pokud sundáváme řasenku až těsně před aplikací, víčko se tím okamžitě brání zapracování pigmentu a je podrážděné, nedovolí mi delší práci na pokožce, brzy zčervená a opuchne). Dva týdny před PMU linek nebarvěte a nenatáčejte řasy. Doba povrchového hojení (období stroupků, kdy je potřeba dávat největší pozor na čerstvé linky-vyhýbat se vodě, sluníčku, pocení, líčení očí...): 6-10 dní. Hloubkové hojení (ustálení pigmentu v pokožce): 4-6 týdnů od aplikace.

KOREKCE: Permanentní makeup je dvoufázový proces. Korekce bývá zpravidla nezbytná a provádí se 6 týdnů od první aplikace. Korekce není součástí ceny nového zákroku. Doporučuji si termín korekce včas domluvit. V den nové aplikace si vezměte s sebou prosím v hotovosti 500,-Kč navíc jako zálohu na termín korekce.


Plazmová terapie - oční víčka - horní, dolní, vějířky:

TUTO SLUŽBU LZE PROVÁDĚT POUZE V ZIMNÍM OBDOBÍ, NE V OBDOBÍ SILNĚJŠÍHO SLUNÍČKA, PROTO PROSÍM O OBJEDNÁNÍ CCA DO KONCE DUBNA. (a pak nejdříve přelom podzim/zima). 

Vhodné pro horní oční víčka, dolní víčka, oční vějířky (vrásky okolo vnějších očních koutků mezi horním a dolním víčkem). VHODNÉ PRO ŽENY I MUŽE.

Kontraindikace: epilepsie, kardiostimulátor, cévní onemocnění, aktivní mykotické či bakteriální infekce, herpes, rosacea a nemoci kůže, keratózu, HIV, poruchy srážlivosti krve a těhotenství. Alergie a léky se mnou prosím zkonzultujte.

Toto ošetření nelze provádět v letních měsících - respektive má tak striktní podmínky ohledně sluníčka a opalování, že je téměř nemožné ji přes léto provádět a kůži si tak ochránit před hyperpigmentací. 

Plazmové ošetření lze podstoupit pouze pokud jste světlý fototyp - fototyp 1-4. Při tmavé pokožce a u fototypu 5-6 může ošetřené místo zhnědnout.

Před ošetřením necháme působit cca 20 minut znecitlivující mastičku, aby byla procedura příjemnější. 

Tato procedura je povrchová, neinvazivní, nenavozuje léčebný ani terapeutický účinek. Přesto je velmi efektivní a dlouhodobá. Poradí si s vráskami a převislou kůží, nikoliv s tukovými váčky. Pokud si nevíte rady, zda je pro Vás tato procedura vhodná a zda bude mít efekt, zašlete mi foto do emailu info@majulemakeup.cz a já Vám ráda poradím. Vždy je lepší to konzultovat předem.

Název Plazmová terapie nijak nesouvisí s žádným krevním odběrem atd. 

- přijďte prosím bez makeupu, řasenky,... (v případě horních očních víček je nutné sundat umělé řasy) a při ošetření v očním okolí nesmíte mít na aplikaci v očích kontaktní čočky. (prosím odličte si večer před termínem pořádně všechny zbytky řasenky, ať v den aplikace na řasách není žádný zbytek líčidel a jsou víčka klidná -pokud sundáváme řasenku až těsně před aplikací, víčko se tím okamžitě brání a je podrážděné a způsobíme tím větší otok a začervenání. 

- myslete předem na to, že alespoň 2-3 hodiny před ošetřením nesmíte pít kávu a žádné jiné nápoje s kofeinem

- 24 hodin před aplikací nepijte alkohol

- neplánujte si ošetření blízko letní dovolené/opalování (ideálně 8 týdnů před a po)

- v ošetřené oblasti bude vytvořená síť bodů-teček, které budou pár dní viditelné - načervenalé až nahnědlé a za pár dní odpadnou jako malé stroupky - pokožka může být pár dní citlivá, červená, oteklá - reakce pokožky je individuální a do pár dní odezní. Avšak každá pokožka je jiná a některá se může hojit i několik měsíců, než efekt bude konečný a pokožka zregenerovaná.

- Pokud chcete více oblastí v jeden termín (např. horní víčka s vějířky), tak to prosím vše naklikejte v rezervačním systému nebo mi to včas nahlaste, ať na Vás mám dost času a vím, s čím počítat.

- týden před procedurou neprovádějte žádné kosmetické procedury (včetně návštěvy solária-pokožka nesmí být NIJAK opálená) a alespoň tři týdny výplně kyselinou hyaluronovou a bottox

- nechoďte prosím na žádnou aplikaci, pokud se jakkoliv necítíte dobře a nebo pokud berete antibiotika (můžete přijít minimálně 14 po dobrání, u Roaccutanu je to 6 měsíců) nebo pokud máte opar 

- pokud jste absolvovala jakékoliv očkování, přijďte nejdříve 14 dní po vakcíně


Pokud si nejste jistí, zda je tato služba vhodná pro Vás, pošlete mi ostrou fotku odlíčeného obličeje  na bílém denním světle do mailu (případně přes Kontakt lze nahrát přílohu) a poradím Vám. 


Informace k rezervačnímu systému:
(ONLINE REZERVACE MOMENTÁLNĚ MIMO PROVOZ, viz níže)

REZERVAČNÍ SYSTÉM: nejprve vyplňte osobní a kontaktní údaje, poté zvolte službu/služby a nakonec hledejte volný termín. Využijte pole pro poznámky (na vypsání kontraindikací, kožních obtíží, ALE hlavně mi prosím napište alergie, lékařský dohled a všechny léky, které užíváte, nerada to prověřuji až před samotnou procedurou... a nebo pokud chcete dát vědět, když se uvolní nějaký dřívější termín... atd). Při rezervaci termínu je nutné online kartou uhradit zálohu na termín ve výši 500,-Kč / proceduru (pokud neuhradíte při rezervaci, přijde Vám do pár minut email s odkazem na platební bránu, na úhradu máte maximálně 12 hodin, poté se rezervace sama zruší). Pokud budete mít jakékoliv potíže s objednáním, volejte nebo ideálně pište sms 727812079 (pokud se nedovoláte, zavolám Vám zpět, jakmile to půjde. Nepište mi prosím na více platform, pokud se nebudu ozývat. Často najdu jednu a tu samou zprávu na instagramu, mailu, messengeru... je to pak hodně zmatené pro mě. Vždy se Vám ozvu, vše pravidelně kontroluji.)

 

STORNO/ZMĚNA TERMÍNU:

Pokud se nedostavíte na objednaný termín, záloha propadne. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, lze domluvit jiný termín, nejpozději však 48 hodin před domluveným časem schůzky, jinak záloha propadne. Termín lze zrušit online (odkaz najdete v potvrzovacím emailu rezervace) a nebo opět přes telefon.

Prosím, doražte na termín samostatně bez doprovodu a ve smluvený čas. Pokud přijdete dříve, nemůžu Vás dříve přijmout, ale můžete se u mě v salonku posadit na gaučík a počkat, až si Vás tam vyzvednu nebo se jít ještě projít. Pokud budete mít mírné zpoždění, pošlete mi prosím sms, ať o tom vím (napište mi cca jak dlouhé zpoždění budete mít). Pokud budete mít výraznější zpoždění, může se stát, že Vás už nestihnu vzít a nebo Vaši službu řádně nestihnu dokončit, protože po Vás můžu mít další klientku.


Platba pouze v hotovosti.


Najdete mě na adrese: Palackého 413, Hronov - můžete využít soukromé parkoviště před budovou-samozřejmě zdarma :-)

Děkuji. Budu se na Vás těšit. Májule


 

Jelikož je můj život plný překvapení, tak v červenci mám termín porodu třetího dítěte, proto nyní už bohužel nepřijímám objednávky na nový permanentní makeup. Poslední volné termíny do června mám všechny již obsazené. 

Na podzim po porodu se jistě zase uvidíme. Děkuji za pochopení :-) 

INFO PRO OBJENANÉ
ZÁKAZNICE - O UZAVÍRCE ULICE: momentálně je značená uzavírka a zákaz vjezdu do ulice Palackého, kde se nachází salon. Zaparkujte prosím raději
 u zimního stadionu WIKOV aréna (případně to ještě lze na Freiwaldově náměstí nebo na náměstí Čs. Armády (placené). Vše je cca 5 min chůze od salonu. Kdyžtak volejte, nasměruji Vás.