Před rezervací termínu na permanentní makeup si prosím přečtěte pozorně tyto informace.

Tyto informace Vám už emailem znovu nedorazí, proto prosím vše důkladně přečíst, je to důležité. Kdykoliv se sem naštěstí můžete vrátit :-)

- pokud máte starší PMU z jiného salonu a chcete ho ode mě obnovit, nejprve mi pošlete kvalitní fotografie na dobrém světle na email info@majulemakeup.cz, abych mohla posoudit, zda je to v mých silách. Případně mohu nabídnout šetrné odstranění.

- alergie, léky, onemocnění, kojení, operace či zákroky prodělané v obličeji - prosím o vypsání VŠECH kontraindikací (onemocnění, léky, alergie) - včetně dávkování léků do poznámky k rezervaci, případně opět raději doporučuji konzultaci předem, zda mohu PMU provést (těhotné ženy na PMU nepřijímám, kojící po domluvě). U zásahů na obličeji (operace víček,..) připište datum provedení.  V případě nejistoty vzhledem k alergiím domluvíme termín na provedení 20min testu na alergii na jednotlivé produkty (cca týden před zákrokem).

- myslete předem na to, že v den aplikace nesmíte pít kávu a žádné jiné nápoje s kofeinem  

- 24 hodin před aplikací nepijte alkohol 

- neplánujte si PMU blízko letní dovolené/opalování (2 týdny před a po)

- čerstvý PMU je ihned po aplikaci výraznější a tmavší než po vyhojení (cca 6 týdnů). Pokud je kůže citlivá, může být opuchlá či zarudlá (to však do 2 dnů odezní).

- týden před procedurou neprovádějte žádné kosmetické procedury (včetně návštěvy solária)

- nechoďte prosím na žádnou aplikaci PMU, pokud se necítíte dobře, berete antibiotika (minimálně 14 po dobrání) nebo máte opar (s oparem ani na obočí/linky)

- pokud jste obsolvovala jakekoliv očkování, přijďte nejdříve 14 dní po vakcíně
 

REZERVAČNÍ SYSTÉM: nejprve vyplňte osobní a kontaktní údaje, poté zvolte jednu službu a nakonec hledejte volný termín. Využijte pole pro poznámky (např. na vypsání kontraindikací a nebo pokud chcete dát vědět, když se uvolní nějaký dřívější termín... atd). Obvyklá objednací doba jsou dva měsíce. Pokud máte zájem o více služeb za sebou v jeden termín, kontaktujte mě, rezervační systém Vás nepustí. Při rezervaci termínu je nutné online uhradit zálohu na termín ve výši 500,-(pokud neuhradíte při rezervaci, přijde Vám do pár minut email s odkazem na platební bránu, na úhradu máte 48 hodin)

V rezervačním systému najdete volné termíny na PMU. Pokud Vám časy a dny nevyhovují, klidně mě kontaktujte a individuálně domluvíte vhodnější termín. 


OBOČÍ: dva týdny před PMU obočí chloupky nebarvěte a nelaminujte. Od objednání až po Váš termín si prosím neodstraňujte chloupky, pomůže mi to vytvořit dokonalý tvar pro Vás. Doba povrchového hojení (období stroupků, kdy je potřeba dávat největší pozor na čerstvé obočí-vyhýbat se vodě, sluníčku, pocení, líčení a barvení obočí...): 7-14 dní. Hloubkové hojení (ustálení pigmentu v pokožce): 6 týdnů od aplikace.

RTY: minimálně týden před procedurou je nutné rty intenzivně hydratovat a maximalizovat pitný režim. Pokud trpíte na opary, je nutné nechat si lékařem předepsat léky proti oparům (Herpesin) a začít je užívat v den aplikace a alespoň 5 dní po proceduře. Podstoupit PMU rtů lze nejdříve 4 týdny po oparu/odloupnutí stroupků. PMU nezvětšuje rty (pokud chcete rty větší, musíte podstoupit výplň kyselinou hyaluronovou alespoň měsíc před PMU). Doba povrchového hojení (období stroupků, kdy je potřeba dávat největší pozor na čerstvé rty-vyhýbat se vodě, sluníčku, pocení, líčení rtěnkou...): 3-5 dní. Hloubkové hojení (ustálení pigmentu v pokožce): 6 týdnů od aplikace.

HORNÍ OČNÍ LINKY: před aplikací je nutné sundat prodloužené řasy (lze opětovně aplikovat měsíc po korekci). Minimálně 14 dní před PMU přestat používat růstové sérum na řasy a obočí. Před procedurou je nutné vyndat oční čočky a nemít nalíčené oči/řasy. Dva týdny před PMU linek nebarvěte a nenatáčejte řasy. Doba povrchového hojení (období stroupků, kdy je potřeba dávat největší pozor na čerstvé linky-vyhýbat se vodě, sluníčku, pocení, líčení očí...): 6-10 dní. Hloubkové hojení (ustálení pigmentu v pokožce): 6 týdnů od aplikace.


KOREKCE: Permanentní makeup je dvoufázový proces. Korekce bývá zpravidla nezbytná a provádí se 6-12 týdnů od první aplikace. Korekce není součástí ceny nového zákroku. Doporučuji si termín korekce včas domluvit.


STORNO/ZMĚNA TERMÍNU:

Pokud se nedostavíte na objednaný termín, záloha propadne. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, lze domluvit jiný termín, nejpozději však 48 hodin před domluveným časem schůzky, jinak záloha propadne.

Prosím, doražte na termín samostatně a ve smluvený čas. Počítejte s tím, že se čas procedury může lehce prodloužit (případně i zkrátit). Záleží na tom, jak pokožka bude přijímat pigment. 

Najdete mě na adrese: Palackého 413, Hronov - můžete využít soukromé parkoviště před budovou-samozřejmě zdarma :-)

Děkuji. Budu se na Vás těšit. Májule