PERMANENTNÍ MAKEUP OBOČÍ, RTŮ, OČNÍCH LINEK 

(+ODSTRANĚNÍ STARŠÍHO PMU)

Obočí
Rty
Linky  

PLAZMOVÁ TERAPIE

Vyhlazení pleti a vrásek: oční okolí (horní i dolní víčka), čelo, nosoretní rýhy, okolí rtů, tváře ..


Funguje na základě ionizaci plynů z atmosférického vzduchu k vytvoření mikroelektrických výbojů (jiskřiček), které způsobují sublimaci poklesnuté kůžičky nebo nadměrné povrchové vrstvy/vrásky kůže.

Phi-ionová procedura je založená na vytvoření řady milimetrových bodů (pro lepší představu "spáleninek") ve velmi těsné blízkosti, což způsobuje okamžité kontrakce a utahování kožních vláken.

Kontraindikace: epilepsie, kardiostimulátor, cévní onemocnění, aktivní mykotické či bakteriální infekce, herpes, rosaceu a nemoci kůže, keratózu, HIV, poruchy srážlivosti krve a těhotenství

Průběh procedury: konzultace procedury a průběh hojení, vyplnění zdravotního dotazníku a informovaného souhlasu, aplikace umrtvovací mastičky (působení cca 20 minut), samotná procedura (cca 10 minut každé víčko). Celkový čas v salonu je cca 1 hodina.

Tato procedura je povrchová, neinvazivní, nenavozuje léčebný ani terapeutický účinek. Přesto je velmi efektivní a dlouhodobá. Název Plazmová terapie nijak nesouvisí s žádným krevním odběrem atd.

Vhodné pro fototypy 1-4

Foto před a ihned po ošetření - za pár dní tečky zmizí a zbyde jen krásně vypnutá kůže