PERMANENTNÍ MAKEUP OBOČÍ, RTŮ, OČNÍCH LINEK 

(+ODSTRANĚNÍ STARŠÍHO PMU)

Obočí
Rty
Linky  

PLAZMOVÉ OŠETŘENÍ OČNÍCH VÍČEK

Korekce očních převislých víček a vrásek okolí očí okolí 

- horní víčka, vějířky a dolní víčka


Plazmové ošetření Phi-ION funguje na základě ionizaci plynů z atmosférického vzduchu k vytvoření mikroelektrických výbojů (jiskřiček), které způsobují sublimaci poklesnuté kůžičky nebo nadměrné povrchové vrstvy/vrásky kůže.

Phi-ionová procedura je založená na vytvoření řady milimetrových bodů (pro lepší představu "spáleninek") ve velmi těsné blízkosti, což způsobuje okamžité kontrakce a utahování kožních vláken.

Kontraindikace: epilepsie, kardiostimulátor, cévní onemocnění, aktivní mykotické či bakteriální infekce, herpes, rosaceu a nemoci kůže, keratózu, HIV, poruchy srážlivosti krve a těhotenství

Průběh procedury: konzultace procedury a průběh hojení, vyplnění zdravotního dotazníku a informovaného souhlasu, aplikace umrtvovací mastičky (působení cca 20 minut), samotná procedura (cca 10 minut každé víčko). Celkový čas v salonu je cca 1 hodina.

Tato procedura je povrchová, neinvazivní, nenavozuje léčebný ani terapeutický účinek. Přesto je velmi efektivní a dlouhodobá. Název Plazmová terapie nijak nesouvisí s žádným krevním odběrem atd.

Vhodné pro fototypy 1-4

Ihned po aplikaci jsou na ošetřené oblasti hnědé tečky/stroupky, které do pár dní zmizí a zbyde jen krásně vypnutá kůže