Péče o pleť

Úprava obočí a řas
Úprava obočí a řas

Úprava obočí: 80,-Kč 

Barvení obočí: 80,-Kč

Barvení řas: 100,-Kč


Diagnostika a analýza pleti
Diagnostika a analýza pleti

Analýza pleti exkluzivním přístrojem SAM. Nahlédneme do spodní vrstvy kůže a tím zjistíme aktuální stav vaší pleti. Díky zrcátku v přístroji to můžete vidět spolu se mnou. Na základě analýzy vám pomůžu sestavit péči o pleť na míru. Přístroj odhalí vše, co není vidět pouhým okem.

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
Multimasking
Multimasking

Hloubkové čištění pórů a šetrné odstranění odumřelých buněk pokožky. Ultrazvuková špachtle vytváří proud bublinek, které pronikají hluboko do pórů pokožky, aby vyčistily černé tečky a odstranily zbytky líčidel a nečistoty.

Cena: 450,-Kč včetně aplikace masek 

Aplikace personalizovaných masek dle potřeby vaši pleti. Složení masek bylo navrženo záměrně tak, abyste mohli používat více než jednu masku na různé zóny obličeje v tentýž okamžik - to znamená používat více masek najednou! Každá zóna má specifické problémy, takže používání více masek umožňuje řešit vícero potřeb v péči o pleť zároveň. 

Relaxační kosmetický balíček
Relaxační kosmetický balíček

Balíček obsahuje: odlíčení a očištění pleti, analýzu pleti přístrojem SAM, hloubkové čištění pórů a pleti ultrazvukovou špachtlí, jemný peeling, aplikaci personalizovaných masek a personalizovaného séra dle typu pleti, aplikace ochranného denního a očního krému dle typu pleti a finální kontrola v přístroji SAM.

Cena: 650,-Kč

Relaxační proměna
Relaxační proměna

Zahrnuje vše z Relaxačního kosmetického balíčku a navíc úpravu obočí, úpravu vlasů a líčení.

 Cena: 1500,-Kč

DARUJTE RELAX

Dárkové poukazy dle vašeho přání.