Péče o pleť

Úprava obočí a řas
Úprava obočí a řas

Úprava obočí: 80,-Kč 

Barvení obočí: 80,-Kč

Barvení řas: 100,-Kč


Diagnostika a analýza pleti
Diagnostika a analýza pleti

Analýza pleti exkluzivním přístrojem SAM. Nahlédneme do spodní vrstvy kůže a tím zjistíme aktuální stav vaší pleti. Díky zrcátku v přístroji to můžete vidět spolu se mnou. Na základě analýzy vám pomůžu sestavit péči o pleť na míru. Přístroj odhalí vše, co není vidět pouhým okem.

Multimasking
Multimasking

Aplikace personalizovaných masek dle potřeby vaši pleti. Složení masek bylo navrženo záměrně tak, abyste mohli používat více než jednu masku na různé zóny obličeje v tentýž okamžik - to znamená používat více masek najednou! Každá zóna má specifické problémy, takže používání více masek umožňuje řešit vícero potřeb v péči o pleť zároveň. 

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Hloubkové čištění pórů a šetrné odstranění odumřelých buněk pokožky. Ultrazvuková špachtle vytváří proud bublinek, které pronikají hluboko do pórů pokožky, aby vyčistily černé tečky a odstranily zbytky líčidel a nečistoty.

Cena: 450,-Kč včetně aplikace masek 

Derma iontové galvanické ošetření
Derma iontové galvanické ošetření

Derma iontové galvanické ošetření přístrojem Dermasonic stimuluje a masíruje pleť na mikro-úrovni pro ještě lepší aplikaci výrobků a sér hlouběji do pokožky, aby jejich působení bylo co nejprospěšnějšíPřístroj umožňuje několik režimů od intenzivní hydratace až po vyhlazení vrásek a lifting. 

Masáž horkými lávovými kameny
Masáž horkými lávovými kameny

Relaxační masáž obličeje horkými lávovými kameny. Výsledkem masáže jsou vynikající účinky v omlazení, regeneraci pleti obličeje a zpomalení tvorby vrásek, dále v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů obličeje. Má rovněž detoxikační účinky. Uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. 

Relaxační kosmetický balíček
Relaxační kosmetický balíček

Kompletní kosmetické ošetření a čištění pleti.

Balíček obsahuje: odlíčení a očištění pleti, analýzu pleti přístrojem SAM, hloubkové čištění pórů a pleti ultrazvukovou špachtlí, jemný peeling,  aplikaci personalizovaných masek, ošetření pleti galvanickou žehličkou Dermasonic spolu s personalizovaným sérem dle typu pleti, aplikace ochranného denního a očního krému dle typu pleti a finální kontrola v přístroji SAM.

Cena: 700,-Kč

Relaxační balíček QUEEN
Relaxační balíček QUEEN

Zvhodněný balíček QUEEN zahrnuje veškerou péči o pleť, úpravu obočí, masáž obličeje lávovými kameny a lehké denní líčení, abyste z mého salonu odcházela s královským pocitem. Cena: 1400,-Kč
(bez barvení řas)

DARUJTE RELAX

Dárkové poukazy dle vašeho přání.