Plazmová terapie

Plazmová terapie

A jak to všechno probíhá?

Při ošetření vytvářím sérii malých bodů v blízkosti síťových linek, což vyvolává okamžitou kontrakci a utahování kožních vláken. Efektem je omlazení pokožky na obličeji a těle, nechirurgická blefaroplastika (korekce povislých víček), lifting krku a hlubokých vrásek. Phi-ion terapie je také účinná při odstraňování jizev - ať už jde o akné, hyperpigmentaci nebo benigní léze na kůži (keratóza, papilomy, bradavice, fibromy, mílie).

Jednou z hlavních výhod této metody je její vysoká přesnost, díky které je možné cíleně ošetřovat určité oblasti bez rizika poškození okolní tkáně.

Výsledky můžete očekávat již po měsíci a jejich účinky přetrvávají nejméně devět měsíců. Další ošetření je možné provést po čtyřech měsících a co je nejlepší? Stačí jedno ošetření k dosažení požadovaných výsledků.

Dovolte, abych Vám představila moji novou revoluční službu - plazmovou terapii Phi-ion. Tato terapie představuje účinný způsob, jak bojovat proti povislým víčkům, povislejší kůži a obecně jak napomáhat omlazení vaší pleti.

Cílem terapie Phi-ion je využít ionizaci plynů z atmosférického vzduchu k vytvoření mikroelektrických výbojů. Tyto výboje přispívají k sublimaci nadbytečné nebo pokleslé vrstvy pokožky. 

Umí zatočit s vráskami a povislou kůží kolem očí, aniž by bylo nutné podstupovat invazivní operaci očních víček.

Po ošetření může být pokožka dočasně červená, vyjímečně může dojít k otoku a pocitu brnění. Maximálně do tří dnů otok ustoupí a do týdne by měly zmizet i všechny stroupky. Reakce na ošetření je však individuální a záleží na typu pleti.

Před zahájením léčby je důležité vzít v úvahu určité kontraindikace. Phi-ion terapie není vhodná pro klienty s epilepsií, kardiostimulátorem, cévními onemocněními, aktivními mykotickými či bakteriálními infekcemi, herpesem, aktivním ekzémem, rosaceou, keratózou, HIV, poruchami srážlivosti krve a pro těhotné ženy.